CNC Centrum

Naše výroba je již z 99% zhotovená na CNC centru Hundegger, který zajišťuje milimetrovou přesnost výroby, je zde tedy zaručená 100% kvalita práce.

Pro Vaši informovanost přikládáme ilustrační foto + video výroby niže.

Tato přesnost výroby ( spolu s dokolaným zaměřením stavby před výrobou ) zaručuje následnou rychlost a kvalitu prováděných prací. Rovněž v případě dodávky zakazky bez montáže naší firmou, je sestavení ( pro šikovného stavebníka,či stavební firmu ) u jednodušších staveb - vzhledem k přesnosti a nezaměnitelnosti jednotlivých komponentů - tzv. montáž hrou. 

Využití CNC obrábění pro kvalitní výrobu dřevěných krovů

Moderní technologie umožňuje výrobu dřevěných krovů s vysokou přesností a rychlostí díky našemu CNC centru. CNC stroje dokáží dřevo řezat, frézovat a vyvrtávat s minimální chybou a s maximálním využitím materiálu. Tato technologie umožňuje dosáhnout vysoké kvality a opakovatelnosti výroby, což je zásadní pro dlouhodobou životnost dřevěné konstrukce.

Výhody CNC obrábění dřevěných krovů

CNC obrábění dřevěných krovů má mnoho výhod. Nejvýznamnější z nich jsou:

  • Vysoká přesnost: CNC stroje dokážou řezat a frézovat dřevo s minimální chybou, což vede k vysoké kvalitě a přesnosti výroby.
  • Vysoká rychlost: CNC stroje jsou schopny rychle a efektivně vykonávat řezání, frézování a vyvrtávání dřeva, což zvyšuje rychlost výroby.
  • Opakovatelnost: CNC stroje jsou schopny opakovat stejnou operaci s vysokou přesností, což zajišťuje konzistentní kvalitu výroby.
  • Flexibilita: CNC stroje mohou být programovány pro výrobu různých tvarů a velikostí, což umožňuje výrobu dřevěných krovů s různými geometrickými tvary
  • Využití CNC obrábění pro výrobu dřevěných krovů na míru

Výhodou CNC obrábění je schopnost výroby dřevěných krovů na míru. CNC stroje dokážou vyřezat dřevo do různých tvarů a velikostí, což umožňuje výrobu krovů přesně podle požadavků zákazníka. Díky tomu jsou dřevěné krovy ideálním řešením pro unikátní a individuální stavební projekty.


 

 width=       width=

 

 width=       width= 

Kontaktujte nás!


TESAŘSTVÍ KREJČÍ ROMAN

Zelený Kout 2287/2
594 01 Velké Meziříčí

Tel:
737 537 778

E-mail:
info@tesarstvikrejciroman.cz

Náš facebook